שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

אני פה... והנה הסיכום של הוועדה הצרפתית :

אני פה... והנה הסיכום של הוועדה הצרפתית :
פורסם לפני 5040 ימים     מאת הלל הזקן     אין תגובות    

טוב, תתחילו מזה שהפקת כוכב נולד יכולה רק לחכות לי בפינה עם החידוש המחונטרש הזה של שלושה ערבים בשבוע ועוד ברצף !... מה קרה, מלחמה ??? אפילו שהבטחתי לעקוב, לא ידעתי מה עומקה של המלכודת... גם מעניין אותי איך הם מעבירים את החרא הזה במועצת הראשונה השנייה, לאור התיקון בתקנת הרשות המתירה לכל ערוץ מסחרי לשדר לא יותר מ-2:45 ריאליטי בשבוע... אתמול לבד עברו את השעתיים !...

לעניינו : לא נפלתי מהתכנית של אתמול, אני חייב לומר. אהבתי מאוד את הביצוע של ההוא עם עמידת החסידה (לא זוכר שמות, תהרגו אותי וזהו !), שלדעתי הביא קטע-קטע, בפרט שהוא לקח את השיר של ריטה, הוריד אותו בשני טונים ועשה ממנו משהו חדש ומרגש. סופר-מקצועי האיש הזה, גם מוסיקאי וגם זמר-זמר.
אבי היה מצוין, אפילו שהסכמתי עם צדי שהוא לא ממש התאמץ (טוב, הוא צריך בכלל ?!) וגם הגרוזינית הפתיעה. נאור עבר אצלי - רק בזכות זה שהוא לא זרק כסא על אף אחד... אני ממש לא רואה אותו רץ עד שדרות... סליחה : עד הסוף...

כל השאר היו בינוניים ומטה והזכירו לי בעיקר מסיבת פורים בתיכון שלי... ליווי אדיר ושירה "בלאחשמה"... את בת נטף צריך היה להעיף אתמול במקום הבאר-שבעית עם הגוף מיליון דולר ורוני גינוסר כבר ממש טיפסה לי על העצבים... בגלל שכולם מרחמים עליה כל הזמן -ולא ברור מדוע- אתם תראו שבשבוע הבא היא תצייץ את "מדריך המסעדות של תל אביב" ועדיין תסיים מקום ראשון... אני מבין את האמפתיה למישהו מוגבל שפתאום מתפקד פחות או יותר נורמאלי, אבל מוזר שאפ'חד בינתיים לא אמר בריש גלי את מה שתופעת גינוסר מזכירה לנו : בעל חיים שעושה פעולה אנושית וסוחט מחיאות כפיים מצופי הבמבה והביסלי... חלאס !

אה ומילה לשופטים : מרוב שטחנתם את שם הפעולה "להתכוון" על הטיותיה השונות, שכחתם לגמרי שבין השירה של אדיר גץ ובין מילות השיר שהוא שר - לא היה שום קשר... "הלילה מת הספן" בחיוך של פראנק סינטרה וכל הקהל באטרף... ועל זה נאמר : שתוק כשאתה מדבר אליי...

נ.ב. למעקב צמוד : שביעות הרצון העצמית של צביקה הדר. נכון, שיחקת אותה בגדול ובאת מהחרבנה של באר-פשע לסטייל/טרנד של תל אביב... אז מה ? תזכיר לנו את זה שמונה עונות ברצף ?!...

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מונה המבקרים בחסות Postool
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1875)