שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
דרך לא קלה

דרך לא קלה
פורסם לפני 2794 ימים     מאת girls     סה"כ תגובות: 14     תגובה אחרונה לפני: 2792 ימים

קראתי את שכתבן משהו הטריד אותי במחשבה,
אולי אני חסרת אומץ אולי אני מוותרת,
שוחחתי עם האישה שלי ,שתינו אוחזות באותן הדעות,אבל עוד קצת שחשבתי הבנתי משהו אחר,

אני לא צריכה לשוחח חברת פורום כזו או אחרת כדי להבין מהו איפוק עשר שנות נישואין ביליתי שם,,
אז יש דרך אחת
שהיא להודות בנטיה המינית ,לשתף את הבעל אולי כן אולי לא, ולא לעשות עם זה כלום,
גם כאן יש שני חלקים אלו שלא מעיזות לדבר על זה
ואלו שחברות בפורום כזה או אחר ,
אלו בכלל מקשות על עצמן
כשאני הייתי בארון העדפתי להדחיק
לפחות לנסות לשכוח ולא להכאיב
והאמת כשהתחלתי לדבר על זה מהר מאוד
הבנתי שעל אישה אני לא הולכת לוותר,

וכאן יש את החלק השני
אני לגמרי ,אלו שנשואות ובוגדות
תקראו לזה איך שאתן רוצות
את מסכת העלבונות שחברות הפורום נהגו ללגלג לכנות: בוגדת ,שקרנית ,מתעללת בבעל ,
אבל אני רואה בדרכי המון אומץ
המון הבנה איפוק התגברות ,האיפוק בו נדבר עליו
יש את הרגע שבא לי לעזוב הכל ולטוס אליה, אבל אנחנו מתחשבות בבעלים ברגעים לא מתאימים, מנסות לחמוק מהתדר שלהם לגנוב לנו בקרים איכותיים כשהם בעבודה, מנסות להשתלב באותה עבודה ,נותנות לווצאפ לחכות קצת, מתעוררות בלילה אחת לשניה,
קראתן לי חיה בשקר, ואתן לא משקרות לעצמכם כל יום ,ואגב אני לא משקרת בעלי יודע ומפרגן גם בעלה שלה יודע אנחנו נוטות לשקף מציאות של שתי חברות טובות ,החלק האינטימי לא עניינם של אף אחד,
דווקא מאז שהרשיתי לעצמי
משהו נרגע בי , היא נותנת כוח כל כך הרבה כוח ביום יום אני יודעת שמשהי מחכה לי אחרי הקושי,
אני חייבת להיות אישה מושלמת בשבילו, אז גם הוא מודה שעדיף ככה המצב רוח בשחקים העשייה מטורפת ובעבודה שלי היא משרה עלי המון, חברות ןמשפחה לא מפסיקים לאומר כמה אני נראית טוב מה עשיתי הפנים סכה"כ חיוך שיש לי בזכותה, אמרו לי שאני משחקת ,כאילו אתן לא משחקות ומה רע במשחק בעוד כישור שיש לי בחיים שחקנית טובה, אלו רגעים בודדים שלי איתו ולא תמיד ,

ויש את הדרך עד הסוף
אלו שלא פה , הן לא זקוקות לתמיכה של פורום הולכות עד הסוף נישואין לאישה,
הכרתי עשרות תקופה ארוכה הכרתי חילוניות לא רציתי את כל הסיבוכי דת ,,, הבנות שם מחליפו ת במות זוכ כמו גרביים טוב לא כולן אז כמו נעליים שבע שנים הקשר הכי ארוך, שאלתי המון על זה , כנראה כשאין
חיוב של הדת דברים קורים אחרת ,ואני לא מכלילה יש דכאלה ששורדות שנים,אני עדין לא מצאתי,
ויש המון אהבה לבעל שמכיל שמפרגן שאומר טוסי איתה לחול תבלו יחד, החיים שלי בשבילי כרגע הם אמת אחת גדולה ,

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0471)