שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
תודה לך

תודה לך
פורסם לפני 2808 ימים     מאת elastic heart     סה"כ תגובות: 1     תגובה אחרונה לפני: 2808 ימים

אז הפתעת אותי בשיחת טלפון, נתת לקציצה הקטנה לדבר איתי, לשמוע אותה אומרת לי "אני אוהבת אותך! אני מתגעגעת, מתי תבואי?" כמה מילים שגרמו לי להתרגש, העיפו לי את הלב. הרגשתי איך הדמעות מציפות אותי, אפילו עכשיו רק מהזכרון ואני מתחילה לדמוע מהתרגשות. כמה זמן לא שמעתי אותה, כמה שאני מתגעגעת אליה, לשחק איתה, לשמור עליה.
ואז היא אמרה "קחי אמא" הרגשתי שהלב שלי בכלל מאיץ, את עומדת לדבר איתי? או שתנתקי? ופתאום אני שומעת אותך קוראת לי, שואלת לשלומי. הרגשתי איך אני נחנקת מדמעות, מהתרגשות, מגעגוע גדול אליך, אליכן. לשמוע את קולך, כמה זמן לא שמעתי את קולך. איך הקול שלך תמיד מרגיע אותי? המילים שלך..
באוטובוס תפסת אותי, מנסה להחזיק את הדמעות.
תודה שהתקשרת, שנתת לי לשמוע קצת ממכן, לשמוע איך אתן. תודה שגרמת לי להתרגש ולשמוח. תודה שלא שכחת אותי.
מתגעגעת כל כך, מכל ליבי. אליך, לילדה.
חושבת עליכן בלי סוף
אני

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1100)