שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
גוף-נפש, משיכה-אהבה ומה שביניהם...

גוף-נפש, משיכה-אהבה ומה שביניהם...
פורסם לפני 2899 ימים     מאת הכי הרבה שאפשר     סה"כ תגובות: 7     תגובה אחרונה לפני: 2881 ימים

יש קו מפריד ביניהם?

תמיד הייתה איזו חברה אחת שהייתה כל עולמי. לפעמים, במקום נסתר מאוד גם רציתי קשר גופני איתה.
פעם אחת הייתה חברת נפש שהקשר הגשים את החלומות בהקיץ שהיו לי. ואז, עם אהבת נפש כמו שהייתה אז, גם המגע הגיע, והיה מסעיר ומתוק ועוצמתי שאי אפשר לתאר.
הלוואי וככה עוד יהיה לי עם בעלי.

והיום כשיש לי כמה חברות מסויימות, שנוגעות בי רגשית ומדליקות בי משהו. זה לא שאני רוצה קשר גופני איתן. ומשהו בוער שם בכל זאת.
וגם, הלוואי וככה זה היה עם בעלי.

בחברה הנפרדת הרמטית שגדלתי אולי לא היה איך לראות מה ההרגשה מול בנים אולי היא הייתה ולא הצליחה להתפתח, והרגש חיפש נתיבים אחרים..

אני אוהבת אותו אבל אחרת. לא מאוהבת.. לא נמשכת..

יצא לי לדבר עם כמה אנשים וכולם אמרו- את בסדר. את נמשכת לגברים. סתם ככה זה יצא שהיה לך החלקה עם חברה אבל זה לא אומר עלייך כלום..

אולי זה קצת מבולבל אבל בסה"כ אני שואלת את עצמי, למה כאן קוראים משיכה. מה זאת אהבה. ואיפה הקו המפריד ביניהם, אם הוא קיים..

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0938)