שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
הרגע שבו צריך ללכת הוא הרגע הכי קשה

הרגע שבו צריך ללכת הוא הרגע הכי קשה
פורסם לפני 3101 ימים     מאת elastic heart     סה"כ תגובות: 9     תגובה אחרונה לפני: 2990 ימים

כל פעם זה חוזר על עצמו, הרגע הזה שצריך ללכת עד לפעם הבאה. הרגע הזה שצריך ללכת רחוק למרות שהלב רוצה קרוב, שאולי נסעתי ואולי גופי לא נמצא איתך.. אבל הלב נשאר אצלך.
וכל פעם זה קורה.. הלב מתכווץ, הדמעות עולות, הידיים לא רוצות לעזוב. רוצה רק עוד חיבוק אחד לפני שאלך.. וברגע הזה לא רוצה לנתק את ידיי ממך.. ליבי קורא לך, צועק לך "אני לא רוצה ללכת, אל תתני לי ללכת" מקווה שאת שומעת אותו.. אבל שתינו יודעות שאין כל כך ברירה.
מסתכלת בעיניך, מרגישה את ידייך מחזיקות בי בחוזקה, לא רוצות לתת לי ללכת, וברגעים האלה אני רק רוצה לשחרר את גופי ולתת לך לתפוס אותי בידייך ולהשאר איתך.. כי הרגעים איתך אלו רגעי האושר שלי..
מחכה לימים שבהם לא נצטרך יותר להפרד.. שלא נצטרך להרגיש את הכאב הזה כל פעם מחדש. כי הלב שלי רוצה אליך.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1406)