שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
תכלס..

תכלס..
פורסם לפני 3188 ימים     מאת הגברת בצהוב     סה"כ תגובות: 3     תגובה אחרונה לפני: 3188 ימים

בס"ד

אני לא מצליחה להבין למה לעזאזל זה כל כך קשה לבוא ולומר "פגעת בי כי.." "אני כועסת כי.."
באמת לא מצליחה להבין את זה!
פלוס איך אחרי שנתיים וחצי של אהבה מטורפת, את לא מוכנה אפילו להסביר לי מה קרה? מה עובר עליך??
מבקשת שלא אצור איתך קשר יותר, מסרבת לכל הבעת מחווה כלשהי, כולל לומר לי שלום ברחוב..

כבר שמונה חודשים אחרי, וזה לא הופך קל יותר. זה קשה ממש כמו בהתחלה.
על פניו לא חסר לי כלום. מסיימת תואר, יש לי זוגיות נהדרת, חברים טובים ומשפחה מדהימה. איכשהו, את חסרה לי. מילאת כזה חלק עצום בחיי. קשה לי לא לדעת מה שלומך. קשה לי לדעת שאת "שונאת אותי" כמו שכתבת כאן לפני שמונה חודשים. מחקת אותי ואת כל התקופה הזו מחייך, ואני תוהה.. למה?

אני לא מבינה את עצמי, אני כבר לא שם. את כבר לא האוויר לנשימה שלי.. למה זה עדיין קשה? האם תחזרי אי פעם לדבר איתי? האם תסבירי לי על מה אני אמורה לכפר?

הכי מציק הוא שאין באמת עם מי לדבר. אני יכולה לדבר עם זוגתי, אבל היא לא הייתה פה במשך כל התקופה הזו שהיינו יחד. זה מורכב מכדי להסביר. היא אומרת לי שאת פשוט צריכה זמן. אוקיי.. זמן.. מהו הזמן הזה? למה קשה להסביר למה את צריכה זמן? מה הנתק והשנאה הפתאומיים האלה?

אין לי באמת משהו לכתוב, או לומר.. את לא קוראת פה, ומחקת אותי כליל מחייך. מה נעשה?

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0273)