שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
כמה קשה לי.

כמה קשה לי.
פורסם לפני 2622 ימים     מאת מולדת     סה"כ תגובות: 6     תגובה אחרונה לפני: 2621 ימים

הי בנות. שבוע טוב. מעטים הזמנים שאני יכולה לכתוב ופה מהעבודה קצת פחות מסוכן...
קשה לי. באמת שקשה. אני קמה בבוקר ואומרת "מודה אני" ובתוכי יודעת על מה מודה. מודה על הבנות ועל ההורים שמבינים פחות או יותר - ולא מפסיקים לאהב ולתמוך למרות הביקרות והיא רבה. מודה על האפשרות לאהוב את מי שאני רוצה לאהב. ושהבנתי את האפשרות הזו.ובאמת שאני אומרת לו - לבורא עולם שאני יודעת שטוב לי. ובכ"ז קשה. קשה לי. הרגשת המחנק הזו שאני צריכה לצאת לדרך של גירושין. אני ככ דואגת לבנות. הן נפלאות ואני רוצה ביטחון בשבילן - אני רוצה שלא יהיו חריגות בסביבה, שהשמחה תהה שורה אצלן תמיד ובעזרת ה' זה יהיה. אני יודעת שאם אעשה צעדים נכונים - יהיה טוב. אבל עדיין ראיית הדרך הנכונה לא עושה אותה קלה. ואז כל בעיונת קטנה של יומיום מפחידה ונראית גדולה. ואני רוצה לעצוק לעולם. תראו - אני נורמלית. מה רע בי? באמת שאני בסדר. אז מה אם אני נמשכת לנשים? אז מה?

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0938)