שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
חפירה בהמשכים על אתמול:

חפירה בהמשכים על אתמול:
פורסם לפני 3913 ימים     מאת boom170     סה"כ תגובות: 13     תגובה אחרונה לפני: 3904 ימים

טוב אז ככה כמה דברים לפני. א. יש לי משהו כמו 5 שעות ויש לי הרבה מה להגיד, ובגלל שאני עובדת משמרת נוראה ואיומה שכזאת בגלל בת קול (הייתי יכולה לעבוד אתמול בלילה ועכשיו לישון) אתן צריכות לקרוא הכל. ב. אני יודעת שאני לא הרבה זמן בבת קול (למרות שאני לא סגורה ממתי להתחיל לספור) אבל אומרים ש'אורח לרגע רואה כל פגע'. ג. מצטערת אם הדברים האלו פוגעים במישהו.
התנהלות כעמותה- אני חברה בעמותה אחרת שמתנהלת כמה רמות מעל בת קול, בהשוואה שמתי לב לדברים הבאים: סדר וארגון- יש המון בצורה קצת מגוכחת, הוא נראה מנותב רק כלפי חוץ ולא כלפי פנים. אומנם מקפידים על כל דבר שנכתב בתקנון ונזהרים לא לעבור על חוק כלשהו, אבל בפנים הכל נראה שביר. ברגע שבוחרים ועדה מנהלת ויש צוותים מן הראוי שיהיה עדכון שוטף על כל הנעשה. אני כבר שנה מקבלת מיילים מבת קול ואף פעם לא קיבלתי פרוטוקול של ישיבה של איזשהו צוות ויותר מכך גם אין לי שום דרך לדעת מי נמצאת בכל צוות או מהם הצוותים וגם איך אפשר להצטרף אליהם.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0977)