שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
שאלת חינוך הילדים כ"כ משמעותית

שאלת חינוך הילדים כ"כ משמעותית
פורסם לפני 5638 ימים     מאת רוני     סה"כ תגובות: 94     תגובה אחרונה לפני: 5633 ימים

ואחד הנושאים הרגישים ביותר בזוגיות שלי כרגע.
לכן, אני מרשה לעצמי להידחף ולשאול אותך האם דעתך זהה גם כשמדובר בחינוך דתי אבל לא חרדי?
האם מציאותי לקוות שאצליח לחנך את ילדיי בדרך בה חונכתי אני, לחברה שאינה מקבלת את החיים שבחרתי לעצמי, אינה מקבלת את זוגתי ובטח לא תקבל את ילדיי?
האם השאיפה הזו בכלל רצויה ונכונה? או שמא תגרום להרבה יותר הרס מאשר טוב בחינוך הזה?
האם הגיוני לצפות מילדיי שיאמינו בכל מה שמאמינים אותם אלה שמוקיעים את המשפחה שתהיה לי? וכי זה לא יוסיף להם טון כבד של קשיים על אלו שלא יהיו חסרים להם גם ככה?

האם להגיע למסקנה זה לא ילך, ופשוט לוותר בכאב לב על כל הטוב שאני מעריכה בדרך החינוך הזו?
איך מתמודדים עם הנושא הבעייתי הזה?

מצטערת שנפלתי דווקא עלייך, אבל הנושא הזה כ"כ מעסיק אותי לאחרונה שאני באמת זקוקה לשמוע דיעות בנושא.. ואודה לכל אחת כאן שתוכל להאיר את עיניי ולעזור לי לעבור את השלב הזה.

תודה, רוני

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(1.7188)