שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
על גבר אחד ושתי נשים

על גבר אחד ושתי נשים
פורסם לפני 4643 ימים     מאת נעמומה     סה"כ תגובות: 33     תגובה אחרונה לפני: 4422 ימים

מזמן לא כתבתי כאן.
מדי פעם קוראת. מזדהה עם חלקים.
שמחה בבחירות שעשיתי ושלמה עם חיי.
כפי שכבר כתבתי בעבר- נשואה לגבר, יש לנו ילדים מדהימים, אני אוהבת אותו כפי שמעולם לא הצלחתי לאהוב גבר, ורק מוצאת את הקושי בשבועיים בהם אנו אסורים. חוסר המגע הזה מחזיר אותי לחוסר האחר שלי, למגע ההוא של פעם.
יודעת שהערגה היא לא לאהבה, מזו יש לי הרבה. אולי זו הרכות המיוחדת בקשר עם אשה, אולי לסודיות ולאסור.
חיי טובים כל כך, יפים כל כך, שיש לי המון מה להפסיד, לעולם לא הייתי רוצה לפגוע באיש המפרגן והנהדר שלי, ולכן מעולם לא הבאתי את עצמי לידי נסיון.
והנה- נסיעה חשובה מטעם העבודה. יצאנו קבוצת עובדים ממחלקות שונות לועידה ארוכה. משך ימי הועידה שיכנו אותנו במלון. מצאתי עצמי חולקת חדר ומיטה זוגית עם בחורה מהממת ממחלקה אחרת. דיברנו אל תוך הלילה. אני, באמצע שבעת הנקיים שלי, לא חשתי קרבה ומגע כבר מעל לשבוע. ואשה... כמה זמן עבר...
באמת שרציתי. היא כל כך יפה.
לא חיפשתי איתה קשר נפשי, אפילו אולי לא רגש. רק להתחמם מחום גוף.
כמה טוב ה' שעשה אותי ביישנית ופחדנית, ואותה כל כך סטרייטית...
לא קרה בנינו כלום. אפילו לא מגע אצבע. לא נשיקת פרידה.
מצאתי את עצמי מתעוררת בלילות, במלון, אחרי יום בועידה, עמוס בעבודה מתישה, כדי להסתכל בה.
לא אוהבת אותה ספציפית.
זו לא היא, אלא החסר שבי.
זו בעצם יכלה להיות כל אחת (טוב, כמעט- כל אחת שהיא באופי, בגיל, במראה ובמבנה הנכון...)
מעניין אותי עד כמה זה לסבי ועד כמה זה צורך בסיסי במגע אליו כמהה כל אדם.
בדיעבד- שמחתי לשוב הביתה, אל המשפחה האוהבת שלי, בלי שנפלתי, בלי שנכשלתי, בלי שבגדתי.
כמה כואב לדעת שלא בזכות כוח רצוני או גבורתי, אלא רק כי לא באמת נאלצתי לעמוד כאן בניסיון.

אגב, השתעשעתי לי השבוע במודעה המוזרה שפורסמה בעלון השבת "שבת בשבתו" ועוררה סערה גדולה.
כמה לינקים כדי להבין את גודל הסערה:
מאתר סרוגים
מאתר עונג שבת
מאתר כיכר השבת
בקיצור- הרבה נחת רוח. אולי סוג של פתרון בשבילנו. אולי סוג של בדיחה. עוד לא החלטתי. בכל אופן- השתעשעתי.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1094)