שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
היתה לי הבוקר הארה... והתחלתי לכתוב....

היתה לי הבוקר הארה... והתחלתי לכתוב....
פורסם לפני 4985 ימים     מאת סברה בעולם הגדול     סה"כ תגובות: 12     תגובה אחרונה לפני: 4981 ימים

אבל החיים הקדימו את סיום הכתיבה ואת המשלוח...
ראיתי את התמונות שהציבו חברים בפייסבוק, תמונות עם שמות בתי הספר שבהם הם למדו, בית הספר שלי לא היה שם, אבל חשבתי על כל אותם צעירים וצעירות, שגם בימים אלה של אינטרנט ומחשב בכל בית כמעט, שרואים את השלטים האלה, בכל מיני מקומות, ואת השלט הגדול של בת קול והם יודעים שהם לא לבד, מחד, ושאם הם רק ירצו תהיה להם תמיכה מאידך. וחשבתי עלי, בגיל ההוא, שעדיין לא הבנתי שזו היתה אהבה של ממש...
ובשינה טרופה למדי של לפנות בוקר, (בגיל שלי מתעוררים כמה פעמים בלילה וכך זוכרים חלומות יותר טוב) חלמתי שהייתי שם במצעד, ומישהי שאלה אותי "מי היתה שהשפיעה עליך?" וזו היתה שאלה הרבה יותר טובה מהשאלה: "מי היתה האהבה הראשונה?" כי זו שהשפיעה עלי (בכל אופן) לא היתה אותה שהתאהבתי בה... ובהשפעה אני מתכוונת זו שהראתה לי בדרך הטובה ביותר איך להתמודד עם החיים שסביבי... ושתיהן, היו מורות שלי... וכשתוך כדי חלום אמרתי את שמה, והתעוררתי, חשבתי לעצמי כמה נכון. כמה נכון שהיא זו שעקבות דבריה נשארו לעומק לאורך זמן, אולי אפילו עד היום...
אז היתה לי הארה, וחשבתי לשאול: מי השפיע/ה עליכן? מי היתה זו שממנה למדתן הכי הרבה? ומה למדתן?

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0469)