שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
סוגשל אופוריה

מה סוגשל אופוריה
פורסם לפני 5054 ימים     מאת ירושלמיתאחת     סה"כ תגובות: 21     תגובה אחרונה לפני: 4284 ימים

אני מרגישה כמו בתוך בועה.
כאילו החיים עוברים לידי וכל מה שקורה זה לא לי, זו לא אני, זה לא יכול להיות.

נקראתי היום בדחיפות לבית החולים והתבשרתי שאי אפשר לחכות עוד, שחייבים להתחיל בשני/שלישי הקרוב את הכימותרפיה.
הגידול והגרורות בבלוטות הלימפה הוצאו בניתוחים אבל עדיין ישנם מספר גושים חשודים וכאלו שיודעים שהם ממאירים.
הטיפול יהיה אגרסיבי (תרופות מרוכזות) ופעם בשבועיים למשך כ-4 חודשים.
לאחר מכן, כטיפול משלים - הקרנות רצופות של 5 ימים בשבוע למשך 3-5 שבועות, שזה די מפחיד אותי אבל כשנגיע לגשר - נעבור גם אותו....

אני מקווה לעבור את הכל בכמה שפחות תופעות לוואי, בכל מקרה הצטיידתי בתרופות מונעות בחילות והקאות (בנקודה זו, אשמח לקבל טיפים ממי שמתמצאת בנושא, כל מה שיכול להקל על תופעות הלוואי הן קונבציונלי והן הומיאותרפי) וכמובן עם הרבה תפילות, אופטימיות ותקווה .

כששאלתי את הרופא מה מצב החומרה בין 1 ל 10, התשובה היתה 13(!).. ואני פשוט הסתכלתי עליו וצחקתי. הוא שאל מה מצחיק?! עניתי: מה אתה רוצה, שאבכה? מה זה יעזור לי?
אמרתי לו תראה, אני לא יודעת מי החולים האחרים שלך, אבל הסרטן הפעם באמת לא יודע עם מי יש לו עסק כי איתי לא כדאי לו להסתבך...
הרופא חייך ואמר שהוא נהנה לעבוד איתי. שוין.

לאחר מס' שעות, כשקראתי את המכתב ו"תכנית העבודה" צלצלתי לרופא, אמרתי לו שיש טעות, שהשם שלי לא צריך להיות על המכתב הזה, שזה לא אני.
זה פשוט לא נראה לי אמיתי...

חייבת להודות לכל המתעניינות, המסמסות והמתקשרות בפון, במייל או בפייסבוק. זה מחזק, זה מעודד ובהחלט נותן תקווה!

אנשים טובים דאגו לצייד אותי במחשב נייד מלא בסרטים ומוזיקה טובה שיעסיקו אותי בשעות הקשות, במיוחד באלו שלא אוכל לדבר בטלפון או לקרא בהן ספרים. כך שאשמח לתקשר איתכן עד כמה שניתן וירטואלית.

כבר אמרתי שבמלחמה הזו יש רק מנצח אחד - וזו אני.

אני באמת אופטימית ומאמינה שאעבור את הכל, למרות התקופה הלא קלה שמצפה לי, יש לי עוד המון דברים שאני מתכננת לעשות בחיים... ואני עוד אעשה אותם ובגדול.

הכל סובב סביבי במעיין אופוריה, ובסתר ליבי אני מקווה להתעורר ולהיווכח שהכל בעצם חלום.

אז זהו, שלא.

אבל יהיה טוב, אני יודעת. ומי שמאמין לא מפחד...

===========================================

מילים: יוסי גיספן
לחן: עדי לאון
עיבוד:דודו קומה

בכל מקום כל הזמן
יש לכולנו מגדול ועד קטן
ימים יפים וגם פחות
וביניהם תשובה לכל השאלות
יש אלוהים אחד גדול
הוא בעולם הזה נותן לנו הכול
בין אפלה לקרן אור
את הנתיב אנחנו רק צריכים לבחור
וזה ידוע החיים הם מתנה
הכול צפוי והרשות נתונה

מי שמאמין לא מפחד,
את האמונה לאבד
ולנו יש את מלך העולם
והוא שומר אותנו מכולם

העם הזה הוא משפחה
אחד ועוד אחד זה סוד ההצלחה
עם ישראל לא יוותר,
תמיד על המפה אנחנו נשאר
וזה ידוע החיים הם מתנה
הכול צפוי והרשות נתונה

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0942)