שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
אמריקה... החורף מתחיל השבוע בדיוק בזמן

אמריקה... החורף מתחיל השבוע בדיוק בזמן
פורסם לפני 5232 ימים     מאת סברה בעולם הגדול     סה"כ תגובות: 13     תגובה אחרונה לפני: 5230 ימים

אחרי חג ההודיה. הטמפרטורות הבוקר בלי הרוח בערך 0 מעלות עם הרוח משהו כמו מינוס 3. אני נלחמת כבר שנתיים שיתקינו לי קורת חימום בסלון, נכון יש מזגן, אבל מה לעשות 5 חודשים בשנה הטמפרטורה נמוכה מ6 מעלות, ומזגן לא מחמם במצב כזה. אז סוף סוף אחרי שאיימתי שלא אשלם שכר דירה, החשמלאי הגיע, ערב חג "חג ההודיה" ביום רביעי, עבד שעתיים, התקין את הקורה וחמש דקות אחרי שהוא עזב הקורה הפסיקה לעבוד. אבל לא נורא כי הטמפרטורה לא היתה כל כך קרה ואני לא ממש סובלת מקור. אבל התקשרתי אחרי החג, ביום שישי וביקשתי שיבוא שוב, הוא היה אמור להגיע אתמול, אבל מפה לשם הגיע הבוקר, לפני חצי שעה, שני גברתנים, אמריקאים טיפוסיים, עם מכנסיים שמראות את אותו החלק שגם שרברבים מראים בדרך כלל... אפילו שאין לו חגורת כלים (זה התירוץ שלהם) נגע פה נגע שם הזיז איזה חוט חשמל, (ולא שהעשיה של יום רביעי היתה מקצועית במיוחד) והרי זה פלא המתקן עובד, יופי, אז אני יכולה ללכת לעבודה? אבל החלטתי להשאר עוד קצת לראות מה יקרה אחר כך. ונכון... המתקן הפסיק לעבוד.
כמו שאמרתי לו, אולי כדאי שהוא יעבור לגור כאן, וכל פעם שהמכשיר מפסיק לעבוד שיחזיר אותו לעבודה מה יש? לא מגיע למשלמי שכ"ד שמשהו ישמור שהחימום יעבוד?
אז ככה כששוכרים דירה מחברה גדולה, ובעל הבית יהודי קמצן (סליחה על ההערה האנטישמית) דברים לא זזים מהר, וכשהם זזים זה לא בצורה הטובה ביותר. המתקן שהוא הביא ישן, וכנראה הוסר מדירה אחרת בגלל שהוא לא עובד. זה מה שהיה לו במכונית ביום רביעי, ובמקום שהוא יבין שהמתקן לא עובד כשהתקשרתי בפעם הראשונה ויביא מתקן שעובד, הוא בא עם מכשיר שבודק זרם, לחץ על כפתור המכשיר צפצף שיש חשמל וזהו...
אז כן זו אמריקה, המכונאי לא מכונאי, החשמלאי לא חשמלאי, והייתי יכולה לכתוב סיפורים על בעלי המקצוע במקום הזה...

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1406)