שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
כן, שוב אני..

כן, שוב אני..
פורסם לפני 5277 ימים     מאת סתם_מישהי     סה"כ תגובות: 6     תגובה אחרונה לפני: 5276 ימים

היי, זאת שוב אני.
כן, אני זאת שבאתי לפה לפני חודש ומשהו ונכנסתי להלם מכל המערכת פה, ומכל הלגיטמציה (המדהימה) הזאת שיש לנושא, שבאתי וטילטלתי קצת אנשים עם הלחץ שלי, אבל יותר מהכל את עצמי..שאחרי שבועיים שמצאתי פה פינה מנחמת וכל כך נהבלתי מזה, אז החלטתי לעזוב ולקבור את החלק הזה שקיים בי.

ושוב אני פה.
מוצאת את עצמי מחפשת פינה של רוגע ושלווה בין המילים שלכן, בין התשובות שלכן, בהודעות האלו שמשאירות אותי לפעמים קצת מקנאה. שרואה את זה מהצד כל כך פשוט.
והאמת, אני מבררת ורוצה להמשיך, אבל הבנתי בעצם הבירור שלי, שאני לא מחפשת תשובות, והסכמים חברתיים, ולנפח תאורויות בשמיים, אין לי מושג כלום על העולם הלסבי, אין לי מושג אם אני בכלל כזאת ואם אי פעם הייתי, אני לא יכולה להצהיר שאני כזאת, אני לא יודעת מה זה להיות שייכת לקטגוריה של דתיות גאות, אני לא מסתובבת עם אידיאלים בראש, ולא עם פתרונות לקונפליקטים עמוקים שבין הנורמה לבין הרגש, אני לא יודעת אם אני רוצה בכלל, אני לא רוצה ללמוד על הנושא, לא רוצה לברר יותר, החיבור שלי לעולם הלסבי הוא לא ברובד הפמיניסטי, השיוויוני, המודרני המפותח, לא שייכת לארגון בת קול, ולא בטוחה שאני רוצה,
הסיבה היחידה שאני יכולה להגיד שאני קשורה איכשהו לעולם הזה, וזה פשוט כי התאהבתי במישהי.
באמת בפשטות.

אולי זה אומר עליי כל מיני דברים, ואולי בעיניכן זה בהחלט מכניס אותי לאנשהו, אבל ברגע זה אני מעדיפה להשאר מחוץ להגדרות.
לתת לחיים להנחות אותי, ולהוביל אותי, להסיר שליטה מהידיים שלי, להפסיק לנסות להחליט- לא להכנס להגדרות ומסגרות, ואם זה אומר שאני אתאהב במישהי, אז כך יהיה, ואם לחילופין אני אתאהב במישהו, אז זה גם יהיה בסדר.
הכל מותר.

אולי חלקכן מחייכות לעצמן ואומרות, וואלה- ידענו שהיא תחזור, ואולי חלקכן בכלל לא יודעות מי אני, ואולי לחלקכן קשה עם הבילבולים האלו שלי, ואולי לחלקכן פשוט לא אכפת מי אני ומה אני.
אני רק מבקשת שתנסו לקבל את ההודעות האלו שלי מידי פעם, גם אם הן מבלבלות, וגם אם הן לא קשורות לכלום, וגם אם אחליט לעזוב ואז להתחיל מחדש,
כי את האהבה שחוויתי, ושאולי איפשהו אני עדיין חווה, אני מצליחה לתת לעצמי להרגיש- רק פה.

שוב, תודה על הכל.
שבת של רוגע. אמיתי..
סתם...סתם איזו מישהי..

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0938)