שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
עונת המלפפונים

אבטיח עונת המלפפונים
פורסם לפני 5374 ימים     מאת alla_alla     סה"כ תגובות: 36     תגובה אחרונה לפני: 5360 ימים

חום אמצע יולי והמוח שלי נמס עד כדי שימוש מרובה ואסוציאטיבי באייקונים שלא קשורים לטקסט. PP
אני יודעת שכאן זה פורום רציני בו דנים בעיקר בעניינים שברומו של עולם או לחילופין בעניינים שבעומק הנפש. אז זהו, שחם מדי. אז אני מצטערת, אבל בא לי שרשור שטויות.

להלן שאלון חמשת השאלות לאמצע הקיץ. לא חייבים לענות על כולן - אל תאמצו את המוח. מסכן, גם ככה חם לו. תענו מה שבא, על מה שבא. cool2

1. אם הייתן יודעות להתעתק, לאיזו נקודה בעולם הייתן מתעתקות עכשיו? (מי שאינה יודעת מהי התעתקות, א. תקבל נזיפה ביומן ב. הולכת לכאן http://www.tazmanyak.co.il/hpottercar.htm)קפהועיתון
2. מה אתן מוכנות לעשות בחורף אבל שונאות, ממש שונאות, לעשות בקיץ? ארנבון
3. אבטיח או מלון? חרבות
4. מה אפפעם לא קיבלתן והייתן רוצות לקבל?מלךצפרדע
5. מה אתן אומרות על נאום הניאו-רפורמים של הרב שפירא? סתם!!!! נראה לכן???מתפקע2 ממש לא!מבוגרים
5 האמיתי. מה הדבר שאתן זוכרות הכי חזק מהקייטנות של ימי ילדותכן? כדורגל

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0781)