שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
אני רק שאלה, וסליחה מראש על העיתוי

אני רק שאלה, וסליחה מראש על העיתוי
פורסם לפני 5450 ימים     מאת taramaclay     סה"כ תגובות: 93     תגובה אחרונה לפני: 5441 ימים

הייתי היום בהקראת גזר דין של חיילי מג"ב שהורשעו בהריגה, חטיפה, שימוש לרעה בכוח המשרה, תקיפה הגורמת חבלה בנסיבות מחמירות, שימוש בדבר מזיק ושיבוש מהלכי משפט.השניים שגזר דינם הוקרא היום נשלחו ל 8.5 שנות מאסר, ו- 5.5 שנים. הדיון כמובן לווה בהרבה תקשורת ובלגן, ובסופו התייצב ח"כ בן ארי מהאיחוד הלאומי מול המיקרופונים, ודיבר על הבושה שהוא חש בפני הילדים (החיילים) שגם אם הם כשלו, הם עדיין ילדים שלנו. ועל כך שלא מענישים את המחבלים, אלא את החיילים, וכו'. ואני מנסה להבין: קודם כל, האם כחברה אנחנו מעוניינים לא להעניש את מי שהתנהגו בצורה כזאת? ודבר נוסף, שאפילו מטריד אותי יותר - למה זה בכלל קשור לפוליטיקת השמאל והימין בארץ? אני ממש אשמח לכל רעיון להסבר, ושוב, מתנצלת שאני שואלת שאלות כאלה בערב יום הזיכרון

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.2029)