שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
2009

2009
פורסם לפני 5566 ימים     מאת taramaclay     סה"כ תגובות: 6     תגובה אחרונה לפני: 5561 ימים

לא, אני לא חוגגת שנה אזרחית חדשה (בכל זאת, חג של הגויים, וכו'...), באמת שאין לזה משמעות אצלי, אני מציינת תאריך. הלילה לפני שנה בדיוק דיברתי לראשונה עם מישהי מבת קול. כמה שעות לפני 2008 מצאתי את עצמי בוכה וצוחקת ובעיקר מקשיבה לסיפור שלי מסופר בפיה של מישהי אחרת. זו הייתה השיחה שלא רציתי שתיגמר, ולשמחתי היא בעצם נמשכת עד היום בווריאציה זו או אחרת. והיום? אני מסתכלת על הלוח שנה , ובעיקר קולטת שעוד חודש בדיוק אני מסיימת ללמוד, שעוד חודשיים בדיוק אני מתחילה התמחות, שבין לבין הולכים להיות מבחנים, ושבאופן כללי אין לי מושג מה יהיה איתי בעוד שנה, אבל שלפחות אני מקווה ליהנות מהדרך.

אין ספק שאם השנה האחרונה היא אינדיקציה למשהו, אז 2009 אמורה להיות מעניינת ומאתגרת לא פחות מ 2008. מקווה שהיא תהיה שמחה יותר וקלה יותר, ושב 31/12/09 אני אוכל לציין עוד התקדמויות שעשיתי בחיים שלי.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0469)