שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
פטפטת של לילה, ונקודה רצינית אחת..

פטפטת של לילה, ונקודה רצינית אחת..
פורסם לפני 5608 ימים     מאת Hפידוסית     סה"כ תגובות: 38     תגובה אחרונה לפני: 5601 ימים

אחח, שעת חצות היא אולי השעה הכי יפה ביממה, תודו, מתחת לשמיכה, בליבו של מועדון, באמצע נסיעה הביתה, או סתם מול הטלוויזיה, משהו בשעה הזאת לא דומה לשום דבר..
אצלי למשל, זה זמן למחשבות...

אז, הימים עוברים,והמחשבות הובילו אותי לפה, שוב, לפה...
ופתאום משהו קרה כאן בפורום, אני כבר לא מכירה את כולן, את אלו שהכרתי, איני מוצאת כאן עוד, לפחות לא באותה קביעות שנהגנו להפגש כאן בעבר, ובכלל, מה קרה לו לפורום שהוא כבר לא...טוב, נו, הוא כבר לא מה שהיה...

כן, אני יודעת שעכשיו יהיה כאן דיון שלם על זה שהוא דווקא כן..(גם אני עקבתי בחיבה על התארגנות בת קול הצעירה..) אבל רק לא מכבר, יכולנו לתפוס פה הגיגי אהבה, זהות, בדידות, ומשפחה.. ופתאום...לא יודעת, אולי זו רק הרגשה שלי, אבל הפורום הזה שהיינו שבות אליו אחרי יום עמוס ומתיש, לספר את הקורה איתנו במהלך החיים המורכבים שגזרנו על עצמינו, נעלם ואיננו..
ועכשיו?
עכשיו הוא פשוט חסר לי, וכל כך הרבה כותבות חסרות לי, הנה, כל כך חסרות עד שגם אני כבר נעדרת.

אז תגידו? זה רק אני שחושבת ככה?!

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0630)