שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
הגיע הזמן שלי לכתוב...

הגיע הזמן שלי לכתוב...
פורסם לפני 805 ימים     מאת איילת אהבים     סה"כ תגובות: 2     תגובה אחרונה לפני: 802 ימים

אני קוראת אתכן לאחרונה... "כמה עצב וצער, כמה חושך ביער, חושך ביער וחושך בלב..." לא קל לקרוא, להבין את עומק הבדידות. כל אחת בביתה, במיטתה, כמהה וחולמת על אישה אהובה. על אהבת אמת, אהבה שלמה. 
לילה עכשיו, כבר מאוחר, ילדיי המתוקים ישנים במיטותיהם, פוסעת חרש, מתבוננת בהם ישנים, מכוסים היטב בשמיכות, בחדרים הנעימים, איזו שלווה על פניהם, כמעט מחייכים מתוך חלום, הם לא מודעים לסערה המתחוללת בליבה של האם שהם כה אוהבים. הם לא מודעים למחשבות של אמא, שמרגישה שהיום הולך וקרב, היום בו לא אוכל יותר להמשיך לישון לצידו בריחוק כזה. אני תוהה לעצמי כמה נשים יש כמוני, שאינן נמשכות לאיש איתו עמדו תחת החופה. כמה נשים יש כמוני, השוברות שוב ושוב את ליבו של האיש הטוב שאוהב אותן כל כך... אך אין באפשרותי להשיב לו באותו מטבע. והכאב על כך...
והמחשבה אולי עדיפה לו אישה אחרת, אולי יזכה לאישה שתאהב אותו אהבה שלמה. 
ואני? האם אזכה גם אני לאהבת אמת? האם אמצא אישה לחיות איתה במידה ואעיז? לאלוהים התשובות. ובינתיים עוד יום חולף ועוד שבוע, חודש הופך לשנה, מתפללת להשם, אנא עזור לי לאהוב אותו, שארצה לחבק רק אותו... האם זה אפשרי אלוהים הגדול? האם אוכל לשכוח את אהבתי? או שאולי עליי להשלים. להשלים שתמיד אמשך לנשים, תמיד אתגעגע לאישה יפה ואוהבת בין זרועותיי... אני תוהה באיזו דרך לבחור, לאחרונה יותר ויותר מתבהר לי שעליי לבחור את דרכי. אמנם בחרתי דרך לפני שנים מספר, וזכיתי בפירות נפלאים בזכות הבחירה הזו... האפשר שטעיתי עם כאלה ילדים... פירות אהבתנו...לא טעיתי, הכל מדוייק וקרה כפי שהיה צריך לקרות. אך אני עוד צעירה, חיים שלמים לפני, ואינני בטוחה כי יש בי את הרצון להמשיך בדרך בה בחרתי, הלב רוצה משהו אחר... 
בעברי טעמתי מגעה של אישה אוהבת, היא עטפה אותי במבט עינייה הרך, נישקתי את כל גופה העירום... ביליתי איתה ימים שלמים של צחוק ושיחה מעניינת וקולחת, התפעלתי מחוכמתה והתענגתי מקול הפעמונים של צחוקה... חיבור נפלא כמו שזכיתי לחוות רק עם אישה...  ליבי השבור מרגיש היטב את הגעגוע... מחפשת תקווה, מחפשת את הדרך להרגיש שלמה. איתו או בלעדיו זאת לא אדע. 
שמחה שיש את הפורום הזה, שמחה שאתן כאן איתי.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0156)