שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
מחשבות של אלול

מחשבות של אלול
פורסם לפני 836 ימים     מאת When u believe     סה"כ תגובות: 3     תגובה אחרונה לפני: 804 ימים

אבא יקר,
פעם ראשונה שאני כותבת לך. תמיד השיחות שלנו היו קצרות כאלו, מזדמנות. על דברים נקודתיים וענייני דיומא.
אתה מכיר אותי, לא אוהבת לחפור. משתדלת להיות בסדר ומודה תמיד על כל מה שאתה נותן לי.
התלבטתי אפילו איך לפנות אליך. תמיד חינכו אותי שאתה המלך. דן ושופט את כל באי עולם. מצד שני לימדו אותי שאתה גם אבא.
אז אבא, עכשיו אפנה אליך בפונקציה הזו. כי זה נושא שלא אהיה מסוגלת לדבר עליו עם שופט. ואתה אבא שלי, אתה בראת אותי ככה ואתה גם העמדת אותי בנסיון הזה כי ידעת שאני יכולה לעמוד בו.
אתה יודע על מה אני מדברת, אתה רואה אותי נלחמת 24/7.
על זה אבא.. על זה אני רוצה לדבר.
בעוד חודש אעמוד בבית הכנסת ואגיד וידוי והדמעות ירדו כמו בכל שנה. אתפלל על קרובי, על ילדי, על עצמי. אבקש סליחה על כל מה שהיה. ואבקש רק טוב לשנים הבאות. לי ולכל עם ישראל.
אני בטוחה שאתה רואה את ההשתדלות שלי כל השנה בכל התחומים. אני בטוחה שאתה רואה עד כמה אני מאמינה בתורה הקדושה שנתת לנו. אתה יודע שאני כאן מבחירה. לא כי גדלתי ככה, לא כי ככה הורגלתי. אני כאן כי אני מאמינה בכל פסיק ותו בתורה ופירושיה ומשתדלת לקיים את כל הכתוב בה בלי שאלות.
אפילו שהחלום שלי זה ללכת עם סקיני ג׳ינס (סיפרתי לך את זה פעם נראה לי). אפילו שחם לי למות עם הכסוי ראש וכל הצניעות הזו באוגוסט. אפילו שהריח של ההמבורגר הלא כשר הורג אותי ברמות שאני מורעבת. למרות שדבר שהכי בא לי לעשות בשבת בבוקר זה בטן גב בחוף פלמחים. מעולם לא העליתי בדעתי לעשות משהו שסותר את דברייך.
אבל אבא.. יש נסיון אחד שמפרק אותי.
נסיון אחד שאני נלחמת בו כל כך הרבה שנים ולא מצליחה.
כמה פעמים אמרתי לעצמי די. תפסיקי עם השטויות שלך. תפסיקי לבזבז אנרגיות על החיים האלו. על ההסתרות. על החיפוש העצמי.
תשקיעי במה שיש לך. באיש שלך, בילדים שלך, בקריירה שלך.
כמה שנים אני מנסה למצוא את עצמי בתוך המסגרת שאתה הורית לי לחיות על פיה. כבר כמעט 15 שנים...
לקח לי כמה שנים להבין מה קורה לי בנפש ומרגע שהצלחתי להבין הוקל לי אבל משם התחיל מסע חדש. מסע שבמשך שנים אני מנסה למצוא לו מנוח, ולא מצליחה.
אבא אני רוצה שתדע שזו לא מלחמה יומיומית. זו מלחמה של כל רגע.
כן, גם כשאני בעבודה ועסוקה במיליון דברים אחרים. גם כשאני נוהגת, שאני מבשלת, שאני מתקלחת.
אין רגע שלא עובר לי בראש- אילו היתה אשה מחכה לי בבית כשאני חוזרת גמורה מהעבודה ויכלתי להתחבק איתה על הספה, אילו היתה יושבת לידי באוטו ושמה לי יד על הרגל או ראש על הכתף. או שאולי היתה באה ומחבקת אותי מאחורה כשאני מבשלת למשפחה שלנו את השבת. ועל מקלחת.. על זה לא אכתוב מטעמי צניעות...
במקום זה אבא יקר שלי.. במקום זה אני הולכת לפי איך שאתה הכתבת ובחרת עבורי. העמדת אותי באחד הנסיונות הקשים שיכולים להיות לאדם. נסיון שהוא ציפור נפשי. המקום הכי רגיש בלב שלי.
גזרת עלי במובן מסויים חיים של בדידות. של הסתרה (גם אם לעולם לא אמשש את זה, אני מסתירה את מהותי) חיים שלעולם לא יהיו שלמים.
אני מנסה בכל כוחי לסתום את הראש. לסגור את המחשבות אבל אתה מכיר אותי, בכל זאת בראת אותי כזאת.. אחת שתמיד צריכה להבין הכל. והמחשבות.. המחשבות רצות כל הזמן.
אז יש תקופות שהגלים נמוכים ואני מצליחה להחזיק את הראש מעל המים ויש תקופות שהכל מציף אותי ואני מרגישה על סף טביעה.
על פניו החיים שלי נראים הכי בנאליים בעולם. בעל, ילדים, קריירה, חברות. אף אחד אפילו לא מתחיל לחלום מה הולך לי בתוך הבטן. כמה היא מבעבעת. והנפש.. כמה היא צורחת. כמה היא כמהה למשהו אחר.
מדריכת הכלות שהלכתי אליה אי שם לפני 15 שנים אמרה לי שחדר השינה הוא כמו קודש הקודשים.
ואני רוצה להוסיף לפירוש הזה שמבחינתי המיטה היא כמו מזבח ואני- הקורבן. קורבן שאני מקריבה מרצון גמור כדי לחיות כמו שציוות.
כדי ללכת בדרך הישר שקבעת. כדי לעשות לך נחת רוח.
אז אבא, בעוד חודש כשאגיד וידוי ואדפוק עם היד הכי חזק שאני יכולה על הלב שלי, תדע שכל שנה התפללתי שעם הדפיקות האלו אולי ״זה יעבור לי״. השנה אני כבר יודעת שזה לא. שזו אני. ואני אפילו בסדר עם זה.
אני רק מבקשת אבא יקר שלי שתעזור לי ותיתן לי את הכלים הנכונים לי להתמדדות הלא פשוטה שנתת לי בחיים האלו.
שתסלח לי על המעידות שלי. שתבין אותי. את עומק הכאב.
ואני רוצה להגיד לך תודה. תודה על המשפחה שנתת לי. תודה על הנשמות המיוחדות ששלחת ללוות אותי לאורך הדרך.
אני יודעת שאתה איתי, אבא.
תדע רק שלא קל לי בכלל.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0313)