שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
בפעם הראשונה כאן

בפעם הראשונה כאן
פורסם לפני 2343 ימים     מאת הדובה הבינונית     סה"כ תגובות: 20     תגובה אחרונה לפני: 2325 ימים

שבוע טוב,
זאת הפעם הראשונה שאני כותבת בפורום גאה.
אני נשואה + 2 (כבר לא קטנים), שומרת מצוות, אקדמאית, בת 40 + מאזור ירושלים.
אני מתאהבת בנשים מבוגרות ממני מגיל קטן מאוד. היה גיוון גדול ביניהן מבחינת מצב משפחתי, יחס לדת ומקצוע (רובן חוקרות, מורות או אומניות כי אלה התחומים שאני עוסקת בהם), אבל כולן כריזמטיות, מבריקות, נשיות ו... סטרייטיות. על פי רוב הנשים שאהבתי היו מתלהבות מן הקשר, כנראה התרשמו מהכריזמה ומהכישרונות, אבל אם לא נהגתי באיפוק והראיתי כמה הקשר חשוב לי - היו נבהלות ונתרעות ממני. ואני הרגשתי נבוכה, מושפלת ודחויה. תמיד חשבתי שאני מחפשת אם - כי גדלתי עם אימא מנוכרת ונרקיסיסטית - ולא מוצאת... ומה הפלא. עברו שנים רבות, והמגמה לא השתנתה. אף פעם לא התאהבתי בגברים וגם לא בנשים בגילי. היום ברור לי שאלה חיפושי אהבה, אולי לא טיפוסיים, אבל אותנטיים, ונראה לי שיש יותר סיכוי למצוא אותה בין נשים עם נטיות מתאימות ולא סטרייטיות... מי יודע אם יש בכלל "נטיות מתאימות". אולי עכשיו, כשאני כבר לא צעירה בעצמי, פער הגילים לא חייב להיות שנות דור.
לפי שעה אינני רואה את עצמי "יוצאת מהארון" או לוחמת לזכויות הקהילה הגאה, לא משום שאינני מאמינה בזה אלא משום שאני בכלל לא לוחמנית וגם לא כל כך פעילה חברתית. כוחותיי רבים למדי, אבל הם מופנים לאפיקים אחרים. כמו כל בני האדם, אני חולמת לאהוב ולהיות נאהבת, ועדיין מקווה שאולי אפשר.
אשמח לשמוע תגובות מכל הסוגים.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0586)