שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
סתם משתפת

סתם משתפת
פורסם לפני 2466 ימים     מאת לו הייתי     סה"כ תגובות: 10     תגובה אחרונה לפני: 2461 ימים

כשהייתי בכיתה 16 שמעתי פעם ראשונה על מצעד הגאווה (אני חרדית) ובררתי מזה והסבירו לי.
נורא עניין אותי לדעת מה אמא שלי מגיבה על זה ושאלתי אותה ואז היא אמרה לי:"לסביות והומואים זה אנשים חולי נפש שבמקום להיות במוסד סגור קשורים למיטה הם מסתובבים ברחובות ומשוויצים בזה"
הייתה לי אז חברה שתמיד הייתי מסתכלת עליה ונורא רציתי לגעת בה הייתי המון מפנטזת עליה ואז פתאום אמרתי רק שאני לא חולת נפש הכיתה שלי הייתה בקומה גבוהה אז אמרתי שאם אני כזאת חולת נפש כנראה אני גם ירצה לקפוץ למטה ועמדתי שם ולא רציתי לקפוץ.
ועד היום אני לא מליחה להשתחרר מזה ואני רק מנסה להוכיח לכולם לי ולאמא שלי בעיקר שאני טובה שאני לא חולת נפש ושבסוף היא תהייה עוד תהיה גאה בי והכי חשוב שאני יתחיל לאהוב את עצמי כמו שאני בלי לנסות לשקר עלי (כי זה לא עובד)
ותודה שיש מקום שנותן לי להרגיש שיש עוד כמוני ושאני לא היחידה בעולם.
תודה!!

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0469)