שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

קינה על חסרונן של טלקומדיות

קינה על חסרונן של טלקומדיות
פורסם לפני 3443 ימים     מאת tami_y     סה"כ תגובות: 14     תגובה אחרונה לפני: 3441 ימים

מי יכול להגיד מהי הטלקומדיה האחרונה שהוא ראה על המסך הטלויזיה שלנו?

אני לא מדברת על ענתיקות כמו אהבה לטינית וד"ר אהבה, אלא טלנובלות משנת 2010 והלאה, אם נפשפש בזכרוננו אולי נחשוב על אילג'ימה ועוד אולי קוריאניות נוספות אבל למעשה הטלקומדיות נעלמו ולא סתם יש עודף של תורכיות בויוה פלוס שאין להן כמעט טיפת הומור אלא רק רגעים קשים מאד.

הרבה מדברים על חסרונן של סדרות ארגטינאיות, היו הרבה טלקומדיות ארגטינאיות, אחת מהן היתה להיט כ"כ גדול ששידרו אותה בויוה שלוש פעמים ועוד פעמיים בערוצים המסחריים, ואני מדברת על בובה פראית.

כיום יש על מסכינו סדרה ארגטינאית אחת בלבד (עכשווית) שהיא בשידור חוזר, שהדבר האחרון שניתן להגיד עליה הוא קומדיה.

אבל גם כל שאר הסדרות בויוה הן לא קומדיות, כולן עם נושאים רציניים לחלוטין שאולי בחלקן ואני מוכנה אפילו להגיד ברובן יש רגעים עם הומור הן אינן בשום מקרה יכולות להיחשב כקלות דעת.

היו הרבה מקרים כמו שובינזם הפך להיות טלקומדיה נהדרת ("לולה") החלפת תינוקות ("פעם עני פעם עשיר") ריאליטי ("קח אותי רודריגו"), כולם נושאים רציניים אבל הפכו להיות קומדיות כמו שצריך.

עכשיו שאני רואה ב"ד"ר אהבה" אני כ"כ נהנית ואני מבינה כמה אני מתגעגעת לקצת צחוק וחיוך במשך 30 עד 45 דקות משפה אחרת מאנגלית ותרבות אחרת מארה"ב ואנגליה.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1094)