שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

מנקשה וחליל

לב2 מנקשה וחליל לב2
פורסם לפני 3184 ימים     מאת זרהמאד     סה"כ תגובות: 41     תגובה אחרונה לפני: 3181 ימים

לא האמנתי שזה יקרה לי, זה לא בדיוק הזמן להתמכר לסדרה חדשה ושלא לדבר על כך שהסגנון הוא שונה לחלוטין.
למען ההגינות אספר שאימי ובעלי צופים בסדרה באדיקות עד כדי כך שהיא הפכה להיות 'שיחת היום' - כבעלי שורשים טורקיים הסדרה הזו היא מתנה ענקית עבורם.
דנה הצליחה לסקרן אותי(כרגיל..) והחלטתי לעשות מרתון.
עד לפרק החמישי המשכתי להכחיש וסיננתי לכל עבר שזאת לא סדרה שתצליח לשבות אותי, אין שם מלוכסנים ואף אחד לא אוכל עם מקלות. במהרה (בפרק השביעי, ליתר דיוק) זה הפך להשתלטות עוינת.. צפיתי ב 6 פרקים ברציפות עד שהעיניים צעקו הצילו.

עם כל ההתרחשויות בגזרה הפוליטית, קשה שלא לערבב 'חלב עם בשר'. בתחילה קצת כעסתי שהביאו סדרה טורקית דווקא , חשבתי שביבי מעוניין לפייס את ארדואן דרך הנהלת ערוץ ויוה אבל כנראה שטעיתי - סדרות טובות מצליחות לרכך גם פטריוטים.

מנקשה קצת אנימית, היא שקטה מידי. חליל לעומתה הרבה יותר תזוזתי ומשחק מצויין.
האלימות בפרקים הראשונים הדהימה אותי! היה מוזר לראות שעדיין קיימת מנטליות כזו שדוגלת ב'סירוס' דעותיהן של הנשים אבל אז הופיעה הלגה והצליחה להנחית את חאסן על הרגליים. כשהוא סינן את המשפט "מכרתי את ביתי בשבילך" חשבתי שהתובנה הגיעה אך חאסן ממשיך להתנכר לביתו גם עכשיו שהוא חזר לאיסטנבול.

יוסוף הוא האח הטוב, החיבור שלו לחליל היה מהיר מידי. קאדיר לעומתו, חסר עמוד שידרה. אני בטוחה שבתוך תוכו הוא מסכים עם יוסוף אך עליו לרצות את אביו ולשמור אמונים למוסטפה.
אפשר להרגיש בבירור שמוסטפה וחאסן קורצו מאותו החומר. התאווה לכסף ולאינטרס האישי מנחה אותם. לחאסן אין בעייה למכור את ביתו תמורת אושרה של הפילגש ולמוסטפה אין בעייה לוותר על הנקמה בלבד שיחזירו לו את כספו. האינטרס מנחה אותם. כנראה שזאת הסיבה שהם מסתדרים טוב.

חייבים לומר עוד על מוסטפה (החמור!) שהוא אימפוטנט במלוא מובן המילה. יש לו את האפשרות להציל את חברו הטוב אך הוא מסתיר זאת אך ורק מתוך פחד. הוא מפחד על עצמו ולכן אין לו בעייה לראות את קאדיר גוסס בהמתנה להשתלת כלייה. אי אפשר לנסח את זה יותר טוב ממה שאמרה עליו מנקשה- אפילו את ידו הוא חשש לחתוך כדי שלא לאבד טיפת דם.

הכי קרוב לרומנטיקה נכון לעכשיו, היתה הסצינה בה מנקשה עוזרת לחליל להחליף תחבושת. חוש הריח של חליל הפך להיות מאד מאד מפותח מאז שהוא מאוהב במנקשה. הוא מרבה להריח אותה משום מה. אני מבינה שהוא לא מעוניין לחלל את כבודה ולכן הוא לא נוגע בה אבל כל ההרחות האלו משרות תחושה של פירסומת סמויה לשמפו כלשהו (או אולי קידום זכויותיהם של הגששים בצבא טורקיה?)

גם זיינפ היא נחש לא קטן. ציפיתי שייתנו קונטרה למנקשה אך לא ציפיתי זאת תהיה זיינפ. כשהיא וחליל הזדכו על הטבעות הייתי בטוחה שזה אמיתי וחליל עבורה הוא אח אשר צריך וראוי לעזור לו. מילות הנאצה והעקיצות למנקשה הם אלו שהובילו אותה לפעול ולהסגיר אותם. הפעולה שלה גרמה לפציעתם של חליל וקאדיר ולפיצוץ כל האידליה המשפחתית בביתו של מיטהט.

אם לוקחים את משקל הרעים לעומת הטובים בסדרה- נראה שיחס הכוחות שווה -

זיינפ VS מנקשה
מוסטפא VS חליל
קאדיר VS יוסוף
חאסן VS סוהילה
מיטהט VS סבתא זריף (לא מצאתי זיווג הולם מזה..)

קשה לי להאמין שיהיה סוף טוב לנובלה הזו בכל זאת מדובר על סדרה טורקית, אבל אני מוכנה לקחת את הסיכון ולהמשיך לצפות בה.
הבוסר הזה, השינוי בז'אנר, הצליח להנהלת ויוה בבחירה שלהם ואותי הם הצליחו לרתק.
בקיצור נדלקתי. אני אוהבת לצפות בסדרה ושמחה על כך שדנה הצליחה להשפיע על דעתי.. עכשיו אחרי שהשלמתי את כל הפרקים והדבקתי את קצב הצפייה, אני מחכה בקוצר רוח לשעה 20:50 ודואגת שאף אחד לא יצייץ בשלושים וחמש הדקות הקרובות.

תוקן על ידי זרהמאד 19/9/2011 11:30

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1055)