שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

אילג'ימה 19-20 הסוף

War אילג'ימה 19-20 הסוף War
פורסם לפני 3347 ימים     מאת זרהמאד     סה"כ תגובות: 116     תגובה אחרונה לפני: 3344 ימים

EM_1 מכיל ספויילרים למי שטרם צפה EM_1

נותרו מעט דברים פתוחים מהפרקים ששודרו בשבוע שעבר, אי אפשר לומר לכולם יש פתרון.

הדבר הראשון- אילג'מה ציין בפני שומר ראשו של המלך שהוא מעוניין להיכנס לארמון, יש לו עיניין לא פתור שם. זוהי אזהרה וגם הודעה על כניסתו לארמון.

השני- שי-הו צריך צריך לתת הסברים על הדחף שלו להגן על אחותו, בדיעבד זה אולי היה חלק מתוכנית או הדבר הנכון לעשותו באותו הרגע. אם חושבים על זה- הוא לא באמת טרח להיפרד מאחותו לאחר שזו הפנתה לו את גבה ובחרה ללכת עם אילג'ימה אל מקום מסתורו.

השלישי- בונג סון התחזתה לאילג'ימה כדי להגן על יונג, אהוב לבה. אנו הצופים חושבים לרגע שהיא אבדה את חייה , הרי לא ראינו אותה ואת אביה במשך פרק שלם.

והרביעי- האם אילג'ימה ייחשף בפני און צ'ה? רק לאחר הפרידה של יונג מאון צ'ה, אנו מבינים שזה לא קרה.

לאחר שבונג סון התחזתה לאילג'ימה , כוחות הארמון רדפו אחריה. אביה נאלץ להחשף גם בפני שומר הראש הראשי כדי לעשות כל מה שביכולתו להציל את בתו. הנסיונות הרבים להתיש את בתו נתנו לו זמן כדי לחשוב על דרך מילוט , לבונג סון היו אלו רגעים שגרמו לה לנסות להפגין את כעסה על אביה. בונג סון התמסרה כולה לאהבתה ליונג עד כדי סיכון חייה. כמובן שזו לא היתה המטרה של יונג אך הוא מאד נדיב כלפיה. למה נדיב?? על זה אוכל להרחיב אחרי שאשמע את תגובותכם לסוף הסדרה.

יונג מקבל את הידיעה על מעשיה של בונג סון ויוצא גם הוא לחפש אחריה, לצערו הוא מגיע באיחור. המחשבה שבונג סון איבדה את חייה גורמת ליונג לחשוב רבות על עברו, הוא לרגע מצטער שבכלל נזכר באותו עבר מקולל שגרם לו לאבד את האנשים היקרים והחשובים בחייו.

ובארמון, המלך שוב נאלץ להיכנע לסחיטות ואיומיים.
המכתב אותו ניסה להעביר השר קוון דו אל יורש העצר נמסר לידיו של אציל סיני המשתייך לחצר הקיסרות משושלת מינג , אותו מכתב שמגולל את האמת מאחורי רציחתו של לי וון הו. המלך נאלץ לפעול בחשאיות כדי לא לעורר מהומה בקרב בני העם אך עליו לרצות את הקיסר כדי שהאמת לא תצא אל האור.
המהלכים של המלך ליצור חיל שיילחם לצד הקיסרות הסינית גורמת לאילג'ימה להתעשת ולנסות לפעול שוב. חברו הסנדלר מצטרף אליו והחליפה אותה ניקתה וסדרה בונג סון חוזרת לככב בעזרת חברו הטוב. יונג מבין ומפנים את דבריו של חברו ומבין שלא יהיה פשוט לפעול לבד. הוא מגייס את כנופיית "שמן הקיק" לעזור גם הם וכך הוא מרכיב מעין חבורה עליה יוכל לסמוך בפעולה שתעשה בארמון.

"אל תהרסו את התדמית שלי!"

יונג חייב להשיג כמה שיותר נתונים על הארמון ועל הסדרי השמירה. מי שיוצא לעזרתו הוא אותו אחד אשר במהלך רוב הסדרה עזר (שלא במודע) ליונג שוב ושוב. את כל המידע החשוב שהוא העביר ליונג, יונג ידע לעבד ולהפוך זאת לכלי עזר חשוב. כעת מה שמניע את יונג למעט גילוי האמת סביב מותו של אביו, זהו מותה של בונג סון. קשה לו לקבל את העובדה שגם בונג סון נהרגה בגללו בדיוק כמו אחיה.

עם אוייבים כמו אלו, אני מסודר!

משפחתו של ביון שיק מתכוננת לעזיבה. הם אולצו לעזוב.
ביון שיק נפרד משי הו וסוף סוף מודה בכך שהוא גאה בו , הוא מחמיא לו על ההתקדמות באופן עצמאי ואפילו מעז לבקש ממנו לשמור על שי וואן. ביון שיק ברוב תמימותו מציין שהוא גאה להיות אביו ושי הו לא טורח לתקן אותו עכשיו כשהוא עוזב את הממלכה.
מה שכן, שי-הו מעיז לשאול על אימו וביון שיק חושף בפניו פרטים על לי וון הו. שי-הו ניגש לאותו בית המוכר לו אך הדבר לא גורם לו לשנות את דעתו.

עוד נקודת זכות לשי וואן – האפשרות לתת ליונג להיפרד מאון צ'ה. הפרידה בין השניים מגלה לנו שאילג'ימה לא חשף את פניו בפניה, הוא העדיף להשאיר אותה עם הידיעה שאילג'ימה ויונג הם לא אותו האדם. עולות תהיות מדוע יונג בחר שלא להחשף? הרי ידוע לאון צ'ה שאילג'ימה הוא בנו של לי וון הו, האם הוא חשש שהיא תסגיר אותו כיונג? כבנו של בוגד?
כמובן שהפרידה היתה קרה וקצרה, און צ'ה לא מרגישה שום רגש ליונג.

בעוד יונג ממשיך עם ההכנות לקראת הפריצה לארמון, שי הו מבהיר גם לאמו וגם לשומר ראשו של המלך שהוא לא הולך לוותר בקלות. מבחנתו אילג'ימה הוא רק גנב, העובדה שהם אחים אינה מחייבת אותו בכלום. עדיין שי-הו חי בהכחשה לאביו הביולוגי ולאחיו למחצה. אין ספק שהכעס כלפי אמו על מסירתו לביון שיק משפיעה על החלטותיו, כך גם הפגנת הגאווה של ביון שיק. כל אלו בנוסף לעזיבתה של און צ'ה, גורמים לו לחשוב שהטיפוס בסולם הדרגות הוא הדבר הנכון.

התוכנית מתקדמת כמו שצריך, כרטיס הכניסה לארמון כבר מוכן. אימו הביולוגית של יונג מגלה את התכשיט אצל המארחת וממהרת לחפש אחר בנה. היא מגלה אותו ממש בפתח הכניסה לארמון, כאשר הוא מחופש לאחד האורחים המכובדים ביותר.

כמובן שהתוכנית של אילג'ימה ממשיכה כמתוכנן.הדמעות לפני הכניסה לארמון לא גורמות לו לעכב את התוכנית , הוא בוחר להתעלם מאימו שזיהתה אותו לאחר 14 שנה (??). הקלות שבה אימו זיהתה אותו נובעת כנראה מהמפגשים הקצרים שלה עמו כאשר הגיע עם שי וואן לבית הארחה, כך גם הבעלות על התכשיט של אביו. יונג כנראה בחר להתעלם ממנה בשלב הזה כדי לא לשבש את התוכנית וכמובן כדי לא לחשוף את העובדה שהיא אשתו של לי וון הו.

כולם עסוקים למלא את חלקם כדי שהתוכנית תתקדם כמו שצריך. האציל מסין מביא להוד מלכותו מתנות לרוב אך מתחת לכל שי יש קאצ'. אילג'ימה נכנס בבטחה לארמון ולמלך מחכה הפתעה גם כן.

המלך זועם! אפשר להבין אותו. כל השומרים והחיילים לא הצליחו למנוע את כניסתו של אילג'ימה לארמון. אילג'ימה מחפש אחר החרב, הוא לא משאיר שום פריט ללא בדיקה. בשלב הזה הוא אינו יודע שבעל החרב הוא המלך בעצמו, לדעתו זה מישהו המקורב למלך. במהלך החיפושים הוא כמעט נתפס על ידי שי וואן אך למזלו עוד שלב בתוכנית הצליח לתעתע בשומרים- חצים ללא להב. בשלב הזה של המרדף , שי הו מתחיל להסס בקשר לכוונתיו של אליג'ימה. הגילוי על החצים הקהים מוכיחה לו שאלג'ימה לא מתכוון להרוג או לפגוע.
חבריו של אילג'ימה עומדים במכשולים, למרות שנעלי הציד כמעט והסגירו אותם- הם הצליחו ל"עבור" גם את השלב הזה.

"מי אמר שאני כזה כישלון"?

דבר נוסף שאילג'ימה עושה (ככה על הדרך..) חלוקת המזון שבמחסני הארמון לתושבים. הדבר כמעט עולה לו בחשיפה בגלל תפוח סורר ושוב, תחושת דה ז'וו. המלך פוגש את אילג'ימה באותה הפוזה.

הפרק האחרון רווי באקשן, מלא במשחקים של חתול ועכבר.אילג'ימה אחד מול ארמון שלם.
כל הנסיונות ללכוד את אילג'ימה נתקלים בעוד ועוד מכשולים. המלך מבין שאלג'ימה בא במטרה מסויימת. הכוחות מצטמצמים עד כדי טבעת הדוקה סביב המלך ושי-הו מרגיש שיש משהו לא אמיתי במרדף הזה. הוא מתחיל לעכל שאולי אמו צדקה, שהשד לא כל כך נורא.

אילג'ימה והמלך עומדים פנים מול פנים, המעוז הסודי ביותר נפתח לאחר שהמפתח הרביעי שאין שני לו, נמצא בידיו של המלך. לאחר המרדפים הרבים כעת אפשר לומר שאילג'ימה הצליח לפחות במרבית התוכנית . הוא מצליח להתעמת עם המלך שמבין שבנו של לי וון הו הוא זה שבא לנקום. הדברים הקשים שאילג'ימה מטיח בפניו לא גורמים למלך להביע חרטה עד לרגע שאילג'ימה מביא אותו להשתחוות לעץ השזיף. ברגע הזה, במקום הזה, אילג'ימה מרגיש שהצליח לגרום למלך להתחרט על מעשיו.

Flower_Violet אני בוחרת לא להמשיך למחצית השנייה של הפרק האחרון מאחר ואת סוף הסדרה אפשר לפרש בכמה מובנים . גם בצפייה שניה אני עדיין מקבלת את הסוף כפי שהבנתי אותו בצפייה הראשונה .

מה דעתכם? מהו הסוף שלכם?97

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1563)