שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

טיולים ואתרים
פורום הטיולים שלנו.

מעבדת לעין יהב - טיול בדד

מעבדת לעין יהב - טיול בדד
פורסם לפני 2111 ימים     מאת HarmonicWave     סה"כ תגובות: 33     תגובה אחרונה לפני: 2102 ימים

מס' ימים חופשיים התפנו לי לא מכבר, וניצלתי את ההזדמנות לטיול שמזמן חיכה לתורו בבנק המטרות שלי- לצעוד מכביש 40 ל-90 דרך הר הנגב.

תכננתי מסלול מקיף למדי, שימשך 3-4 ימים, אך מצד שני לא רציתי לפספס את הטיול של קבוצת רמון..
חשבתי כיצד אני יכול להנות משני העולמות, ושיניתי מעט את המסלול למשהו מעט יותר ישיר, מעבדת ועד לעין יהב. עדיין חששתי מעט ממסלול בדד ארוך שכזה בתא שטח שחלקו לא מוכר לי, רחוק למדי מהציוויליזציה וחלקים ממנו דורשים יכולת ניווט מסויימת.

כך מצאתי את עצמי , לאחר יום גדוש בריבסים וחברה טובה (עליו דיווחה אילנה), לבד בסניף ארומה בעבדת. הטיול עם קבוצת רמון היה חימום טוב , והכניס אותי לאווירת המדבר.
לאחר שהחברים נטשו אותי והמשיכו בדרכם צפונה, השתדלתי לא להתמהמה ולחפש מקום להקים את האוהל בקרבת מקום . התכנון האופטימי למסלול היה שני ימי הליכה ארוכים, והתרחיש הריאלי דיבר יומיים וחצי של הליכה. בכל מקרה רציתי להתחיל לצעוד באור ראשון, אז כדאי להתקפל מוקדם ולאגור כוחות.

לאחר שיטוטים מעטים, מצאתי מקום סביר להקים את האוהל, לא קרוב מידי לכביש.

התזמון היה מושלם – בעודי מתארגן לשינה החלו טיפות גשם לנחות על יריעת האוהל. חשבתי שמדובר במשהו מקומי של שעה –שעתיים אך הגשם הלך והתחזק, מלווה בסופות רעמים מרהיבות- איזה כיף!
תמיד נהנתי להיות באוהל שעה שבחוץ יורד גשם. גם למקורות מים לא אצטרך לדאוג יותר מידי.
עם זאת, במהרה הבנתי שברעש הזה אני לא נרדם, ומעט לאחר חצות כבר דחיתי את שעת ההשכמה המתוכננת בשעה.

אכן, תענוג היה לקום בבוקר בשעה איחור. פחות מהנה היה לקפל את האוהל הרטוב והקר. פיציתי את עצמי בקרואסון שוקולד בארומה וקדימה לדרך...

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
משה מאירי סוקר את רמות ישכר
נופים, התיישבות,הסטוריה,מפות ואתרים, בשרשור מעמיק.
12/7/2016
אילנה מטיילת בדולומיטים האיטלקים
בלווי הגיגים והסברים.כל תמונה גלויה.
12/7/2016
תילי תילים בשפלה- PW יקירנו חד חידות באויר
בעזרת צילומי רחפן נראים התילים הארכילוגיים שונים מהמוכר לנו.זה לא הפריע לידעני הפורום לזהות אותם.
12/7/2016
שביל הבשורה ממזרח לנצרת-סייר מדבר וחבורתו
ביום קיץ לוהט מצפינים סיירי המדבר לגליל התחתוןמזרח לנצרת עילית, על הכביש בדרך לעין מאהל, בשביל ישראל בדרך להר דבורה, פסגת הר דבורה, ירידה והתחברות אל שביל הבשורה, משיכה צפונה עד נחל אזנות, עליה לגבעת הנ.ג. 532, עין מאהל.
12/7/2016
חיפוש בפורום
הכנסו לקישור (גוגל) ובשורת החיפוש הוסיפו את המילים שאתם מחפשים. שימו לב-הוסיפו, בלי למחוק את מה שכבר כתוב בשורה.
5/9/2014
מספר הטלפון של יוני-קרמבו 053-5240002
במידה ואתם לא מצליחים להכנס לפורום,אנא פנו ישירות ליוני.
4/6/2013
הטמעת תמונות
לחברים שטרם ניסו, לחברים חדשים ולכל מי שצריך ריענון-איך מטמיעים תמונות בתוך ההודעה בפורום.
4/1/2013

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0313)