שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

טיולים ואתרים
פורום הטיולים שלנו.

"הערכת צפיות" - נושא לדיון

"הערכת צפיות" - נושא לדיון
פורסם לפני 4046 ימים     מאת סייר מדבר 1     סה"כ תגובות: 9     תגובה אחרונה לפני: 4043 ימים

לאלו שעדיין לא בעניינים ולא שמו לב, הוכנס לפורום מונה צפיות לשרשור.
בסוף ההודעה הראשונה, פותחת השרשור, למטה, מופיע מונה - "הערכת צפיות".
אני מניח שההתקן הזה הוכנס בשל בקשות של חברי פורום לקבל התקן הדומה להוא שהותקן באחינו המקביל המצוי בפרדס.

ואני רוצה לעורר כאן דיון - האם המונה הזה יתרום לפורום או שמה חלילה יזיק לפורום.
כבר בבדיקות ראשונות ניתן לראות אלו שרשורים קבלו תוצאות של מעל 1500 צפיות. ואלו שרשורים קבלו תוצאות הנעות סביב ה - 100/200 צפיות.

בד"כ למעט "קצרים" או דיונים למיניהם כמו הדיון הזה, השרשורים רשומים בבירור על שם מי שהחל אותם קרי כתב את הפוסט הראשון.

מכאן שממונה הצפיות אנחנו למדים אלו גולשים כותבים - פופולריים/מקובלים/מצליחים/נחשבים/נחשקים/מעניינים יותר ואלו פחות.

האם אנחנו צריכים מונה אמפירי שיגיד לנו את זה? האם אנחנו צריכים שיתפתחו כאן מעמדות של מצליחים יותר ומצליחים פחות? האם אנחנו רוצים לעורר כאן תחרות בין הכותבים/גולשים על פופופלריות ושיעור צפיות גבוה?

אני צופה אפשרות לכמה תרחישים:
1. כותבים ששרשוריהם יוציאו מספר צפיות נמוך, עלולים להסיק שהציבור לא מעוניין בכתיבתם יפסיקו לכתוב ונאבד אותם.
2. מאחר והנוסחה להוצאת מספר צפיות גבוה מותנה אריתמתית במספר תגובות גבוה יכול כותב להכפיל או לשלש את התגובות בשרשור כרצונו - מה שיכביד ללא צורך על הפורום ועל הקוראים.
3. פרמטרים נוספים המאפשרים להוציא מספר צפיות גבוה מותנים באיכות השרשור ובעניין שהוא יוצר. שרשור מושקע המלווה בתמונות מצוינות ובטקסטים מעניינים ולא יבשושיים ימשוך את הקוראים. כלומר, אם התחרות תדרבן את הכותבים להעשיר ולטייב את שרשוריהם הרי שהפורום הרוויח.
4. אבל כותב שמתקשה, עכשיו, להפיק שרשור איכותי, או שהטיול שעשה, לשיטתו, לא יעניין את הקוראים והוא מניח שיקבל שיעור צפיות נמוך, עלול להרים ידיים מראש, יוותר, לא יכתוב והפורום יפסיד.

להזכירכם - לא אהבנו את שיטת האדמת הכותבים הנחשבים בפרדס.
חלקנו לא אהב את התואר "מטיילי העל".

אז כאמור אני מזמין את הגולשים להתייחס לנושא הנדון ומעניין לאלו מסקנות נגיע.
מצד שני אם הגולשים חושבים שהתפרצתי לדלת פתוחה שאין מאחוריה מאום וכל זה קשקוש בלבוש אני מתיר לסאקרה למחוק את הפוסט וישקוט הפורום ארבעים שעות.

ומעניין מה יהיה שיעור הצפיות של השרשור המתפתח הזה...

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
משה מאירי סוקר את רמות ישכר
נופים, התיישבות,הסטוריה,מפות ואתרים, בשרשור מעמיק.
12/7/2016
אילנה מטיילת בדולומיטים האיטלקים
בלווי הגיגים והסברים.כל תמונה גלויה.
12/7/2016
תילי תילים בשפלה- PW יקירנו חד חידות באויר
בעזרת צילומי רחפן נראים התילים הארכילוגיים שונים מהמוכר לנו.זה לא הפריע לידעני הפורום לזהות אותם.
12/7/2016
שביל הבשורה ממזרח לנצרת-סייר מדבר וחבורתו
ביום קיץ לוהט מצפינים סיירי המדבר לגליל התחתוןמזרח לנצרת עילית, על הכביש בדרך לעין מאהל, בשביל ישראל בדרך להר דבורה, פסגת הר דבורה, ירידה והתחברות אל שביל הבשורה, משיכה צפונה עד נחל אזנות, עליה לגבעת הנ.ג. 532, עין מאהל.
12/7/2016
חיפוש בפורום
הכנסו לקישור (גוגל) ובשורת החיפוש הוסיפו את המילים שאתם מחפשים. שימו לב-הוסיפו, בלי למחוק את מה שכבר כתוב בשורה.
5/9/2014
מספר הטלפון של יוני-קרמבו 053-5240002
במידה ואתם לא מצליחים להכנס לפורום,אנא פנו ישירות ליוני.
4/6/2013
הטמעת תמונות
לחברים שטרם ניסו, לחברים חדשים ולכל מי שצריך ריענון-איך מטמיעים תמונות בתוך ההודעה בפורום.
4/1/2013

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1250)