שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

חדשות ועדכונים מקוריאה

shav3 חדשות ועדכונים מקוריאה לחיים2
פורסם לפני 4534 ימים     מאת Rebeccan     סה"כ תגובות: 53     תגובה אחרונה לפני: 4525 ימים

עדכונים על כוכבים - סדרות - חדשות ועוד

נסנצלשתראו איזה יפהפיות הדרכתי השבוע (מברזיל) סמ_נשיקה

(נכון שהצלמת עושה עבודה טובה פרח_צץ?)

הן היו מקסימות וחצו את הגבול לירדן היום

הנה הן עם חיילות ברובע היהודי בירושלים

ואני ממתינה ליום שישי - לחלק השני בסדרה הזו
פעמיים Lee Min Ho

זה מה שעשיתי היום ... כי עבדתי קשה השבוע
(רק חבל שהוא היה במיטה אחרת)

אדוםרוקד 3shavu צהובמסתובב

תוקן על ידי Rebeccan 29/10/2011 20:44

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

מאמרי הקהילה
Lee Min Ho בסדרה Faith רופאה שליחת האלים The Great Doctor
הילד משחק בסדרה זו תפקיד של גנרל בן 29, שומר הראש של המלך בתקופת גוריו (שקדמה לצ'וסון). שיירת המלך חוזרת לגוריו. הנסיכה, בת שושלת יואן, היא המלכה החדשה, נפגעת על ידי רוצחים צמאי דם, שנשלחו על ידי הדוכס קי צ'ול, השואף לשלוט בגוריו. המלך ואנשיו מחפשים רופא אגדי, שברח בעבר לתוך שער מסתורי. הגנרל עובר בשער ומגיע לעתיד ומביא משם רופאה מנתחת שתרפא את הנסיכה. השניים עובדים יחד, במסלול מרתק עם הפתעות שמובילות אותם להתאהב זה בזה.
12/7/2012
Gaksital מסיכת נישואין
סדרה העוסקת בכיבוש היפני של קוריאה
2/9/2012
אגדת השמש והירח The Moon Ebracing the Sum
תקציר
10/2/2012
צייד עירוני City Hunter הסדרה של Lee Min Ho
הדרמה "צייד עירוני" הינה תסריט מקורי המבוסס על ספר יפני של טסוקאסה הוג'ו(Tsukasa Hojo) ומתרחשת בסיאול, 2011 (במקור טוקיו, 1980). לי יון סונג (לי מין הו) הוא צעיר מוכשר, דר' לתקשורת, שחוזר לקוריאה ומועסק בצוות התקשורת והביון של הבית הכחול (בית הנשיאות בקוריאה). מסייעים לגיבור שלנו וניצבים לצידו נא-נא וגם אג'אשי (שתורם לנו גם הומור וצחוק). במהלך הסדרה יתגלו סודות רבים בחיי הגיבור ובכלל. סדרה מלאה פעלולים ומתח עד הרגע האחרון. אל תחמיצו!
26/7/2011
ניחוח אישה Scent of a Woman
יון ג'ה, עובדת אפורה במשרד נסיעות, מגלה יום אחד שנותרו לה 6 חודשים לחיות. היא עוזבת את העבודה, מכינה רשימת "20 משימות חיים" ויוצאת למסע למען החיים. כל מה שלא הספיקה לעשות - היא מתחילה לבצע. היא נוסעת לאוקינאווה, פוגשת שם את גבר חלומותיה במסגרת חופשה חלומית ... ומשם מתחילה הסדרה להתגלגל ... בין עצב לצחוק, בין בכי לשמחה.
12/9/2011

המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0938)